• ویدئو : Assassin’s Creed : Identity Hands On

  nalrnyxhxozseh67gr6w

  پس از انتشار نسخه های مختلفی از بازی Assassin’s Creed ، لازم بود که فکری اساسی در مورد پلتفرم موبایل نیز ، انجام گیرد و حاصل این تفکر دسته جمعی! چیزی نیست جز Assassin’s Creed : Identity ، این بازی چند ماه پیش برای iOS سافت لانچ شده و احتمالا در ۲۰۱۵ نسخه نهایی آن منتشر می شود ، در ادامه ، ویدیو هندز آن این بازی را مشاهده می کنید .

  بازی از لحاظ گرافیک فوق العاده است ولی هنوز جای کار دارد ، باگ ها متاسفانه زیادند ، بازی هنوز کامل Optimize نشده و گاها در ۵اس با مشکل داغ کردن گوشی مواجه میشدم ، کنترل ها جای پیشرفت دارند و بازی ، داستان خاصی را دنبال نمی کند ، البته بدترین مشکل (البته واسه ما ایرونیا!) دانلود کردن دیتای بازی با حجم حدود ۴۰۰ مگابایت است که حتما باید با خود بازی انجام شود! (متاسفانه سرعت سرور ها پایینه و برای من بیشتر از ۶ ساعت طول کشید) و همچنین ، در تمامی لحظات باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.
  البته از نکات منفی که بگذریم ، محیط با این که کوچک است ، ولی فوق العاده ساخته شده و همینطور گیم پلی ، شمارا مدت ها سرگرم خواهد کرد ، البته نباید فراموش کرد که بازی هنوز در مرحله سافت لانچ است و کامل نیست .
  امیدواریم که بازی کامل تر شده و حداقل داستان کوچکی را روایت کند ، با این حال ، باید در انتظار بازی فوق العاده ای باشیم.

  (۱۷)(۴)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. این بازى هایى که به اتصال دائمى اینترنت نیاز دارن مثل mc5 و fifa15 براى یه ساعت بازى حدودا چه قدر دیتا مصرف مى کنند ؟؟ براى اجرا چه سرعتى نیاز دارن ؟؟ ۳g ایرانسل جوابگو هست ؟؟ ممنون

  (۴)(۰)
  • اینترنت فقط واسه سینک هست و برای دانلود نیست ، فکر نمیکنم بیشتر از ۱۰ مگابایت ببره هر ساعت ، البته مصرف خود گوشی رو هم حساب کنید وقتی با دیتای موبایل میرین چون خود سیستم عامل و اپ های دیگه هم اینترنت رو استفاده می کنن

   (۲)(۰)
 2. ببخشید ولی این بازی هنوز سفت لانچش هم برای اندروید نیومده.
  چجوری روی اس پنچ اجرا کردین که داغ هم میکنه؟

  (۰)(۰)
  • روی آیفون ۵اس منظورش هست. البته تاریخ عرضه رسمی بازی مشخص شده.

   (۰)(۰)
   • واقعا
    تاریخش چیه؟

    (۰)(۰)
    • والا سوتی دادن! یه تریلر منتشر شده که بر اساس اون تاریخ عرضه ش February 25th هست؛ از طرفی توی فیس بوکشون گفتن تاریخ عرضه ش February 1st هست. الان دقیقا معلوم نیست کدوم درسته! اینم لینک تریلر و خبر مذکور هست:
     http://www.pocketgamer.co.uk/r/iPad/Assassin's+Creed+-+Identity/news.asp?c=68823

     (0)(0)