• چرا آیفون های جدید ضخیم تر و سنگین تر شده است!؟

  Both-phones-are-heavier-and-a-tiny-bit-thicker

  در WWDC امسال شاهد معرفی دو آیفون جدید بوده ایم.حالا با تمامی امکانات و تغییرت جدید این نسل جدید نسبت به نسل قبلی خود یعنی ۶ و ۶ پلاس یک مشکل داشت و آن سنگین و ضحیم تر شدن آن بود. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که چرا آیفون های جدید ما سنگین و ضحیم تر از قبل شده اند!

  استفاده از تکنولوژی های جدید یکی از دلایل ضخیم شدن وسنگین شدن این دو آیفون جدید است.

  وجود تراشه M9 و A9 و دوربین جدید و خصوصا فناوری های نظیر Force Touch دلیل منطقی است برای  افزایش وزن و ضخامت

  M9-co-processor-enables-always-on-Siri

  هرچند تراشه کم مصرف M9 در تراشه A9 قرار دارد و فضایی را اشغال نمی کند. ولی باید دانست که این پردازنده  میتواند روی وزن آیفون جدید تاثیر منفی بگذارد و وزن را افزایش دهد. فناوری ForceTouch نیز ضحامت بیشتری به آیفون خواهد آورد. و حتی تاثیری هر چند کوچه روی وزن خواهد داشت.

  جلوگیری از اتفاق دوباره یک مشکل! Bendgate

  اگر اخبار فناوری را دنبال می کنید. حتما خواهید دانست که Bendgate چیست. اگر نمیدانید کافیست . در گوگل Bendgate را جست و جو کنید و . با تصاویری نظیر این تصاویر زیر رو به رو شوید!

   

   

  iphone-6-plus-bendgate-spoof

  bendgate

   

  بله! خودشه خم شدن آیفون ۶ و ۶ پلاس که تجربه ای تلخ بود برای اپل و کاربرانش. و بعد از این اتفاق تمامی شرکت ها اپل به تمسخر گرفتندشرکت سامسونگ تصویر زیر را منتشر کرد! آیفونی که رو به روی یک نوت ۳ خم شده است. و نوت ۳ که خیلی شیک وبا غرور ایستاده.

  bendgate-2

  و این افزایش ضخامت میتواند برای جلوگیری از اتفاق دوباره این کابوس باشد. اگر یک بار دیگر Bendgate اتفاق بیفتد. کاربران نسبت به اپل بی اعتماد  می شوند و قطعا از اپل شاکی خواهند شد. پس Bendgate میتواند دلیل منطقی دیگری برای افزایش وزن و ضخامت این دو آیفون جدید باشد.

  باید بگوییم ایفون ۶ اس در مقایسه با برادر بزرگش آیفون ۶  حدود ۱۴ گرم سنگین تر است. و آیفون ۶ پلاس در مقایسه با برادرش ۲۰ گرم اضافه وزن داشته!

  ضخامت هر دو دستگاه نیز در مقایسه با نسل قبلی ۰٫۲ افزایش داشته است.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.