• E3 2015 : فیفا۱۶ نسخه موبایل با تغییرات بنیادی از راه می رسد!

  ea-sports-fifa-first-look-aa-7-of-8-840x473

  در جریان نمایشگاه E3 امسال ، اخبار پیرامون موبایل بر خلاف سایر پلتفرم ها بسیار کم رنگ بود. به طوری که هیچ عنوان جدیدی که خبر ساز شود برای موبایل رونمایی نشد. اما در این بین EA از نسخه ی جدید فیفا یعنی FIFA16 رونمایی کرد و علاوه بر پلتفرم های اصلی، نسخه موبایل این فرانچایز ورزشی نیز دچار تغییرات بنیادی شده است.

  به معنی واقعی console experience در این نسخه به موبایل آورده شده است. گرافیک بازی به مانند نسخه x360/Ps3 ، از بافت ها و افکت های با کیفیتی استفاده می کند. این تغییرات را در تصاویر زیر می توانید مشاهده کنید:  در این نسخه به مانند نسخه اصلی می توانید به campaign mode و روال عادی بخش تک نفره مشغول شوید و همچنین به customizing (شخصی سازی) تیم خود بپردازید. همچنین می توانید بازیکن مورد علاقه خود را از سایر تیم ها خریداری کنید و به تیم خیالی خود بیاورید. بخش online و رقابت با سایر کاربران نیز بخش اساسی از بازی به شمار می رود. فیفا۱۶ نسخه موبایل شامل in-app purchases خواهد شد. یعنی امکاناتی با توجه به پرداخت مبلغی در بازی قرار داده خواهد شد. این IAP بر روند پیشرفت در بازی و سرعت بخشی آن تاثیر خواهد گذاشت! در آخر تبریک میگم یه FIFA ی واقعی اومد واسه ما!

  منبع: androidauthority

  (5)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. اوال ازهمه ازشماممنونیم که واقعا مارو خوشحال میکنید که زحمت میکشید خسته نباشید .سوالی داشتم کی منتشرمیشه ایا لیگ ایران هم میزارن.

  (۰)(۰)