• آیا میدانستید اسمارتفونی وجود دارد که دوربین جلو آن پیکسل بالاتری نسبت به دوربین اصلی دارد؟!

  htc-one-m8-h1

  در چند سال اخیر کیفیت و قدرت دوربین ها در اسمارتفون ها به طرز چشمگیری افزایش یافته است به طوری که در حال حاضر Lumia 1020 با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی خود پرچمدار این مجموعه میباشد و اسمارتفون هایی نظیر: Xperia Z2 با دوربین ۲۰ مگاپیکسلی و Galaxy S5 با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی به دنبال این پرچمدار در حرکت میباشند.

  و لازم به ذکر است که هم اکنون تعدادی زیادی از اسمارتفون ها به دوربین ۱۳ مگاپیکسلی مجهز هستند!

  اما در این میان اسمارتفونی وجود دارد که دوربین جلو آن دارای پیکسل بالاتری نسبت به دوربین اصلی میباشد شاید شما تعجب کنید ولی این موضوع واقعیت دارد و نام این اسمارتفون HTC M8 میباشد دستگاهی که از دوربین اصلی ۴ مگاپیکسلی استفاده میکند (از نوع UltraPixel) در حالی که دوربین جلو آن دارای کیفیت عکسبرداری ۵ مگاپیکسلی میباشد!

  البته این به این معنا نیست که دوربین اصلی M8 دارای کیفیت عکسبرداری پایین تری نسبت به دوربین جلو میباشد زیرا با توجه با فناوری های به کار رفته و هم چنین حسگر و سنسور های موجود در دوربین اصلی کیفیت تصاویر به خصوص در نور کم را بالا خواهد برد.

  اما طرح چنین مسئله ای جالب خواهد بود که در حال حاضر اسمارتفونی با ویژگی فوق در جهان وجود دارد.

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.