• بهترین بازی های اندروید, iOS و ویندوزفون منتشر شده در ژانویه سال ۲۰۱۵|قسمت سوم

  154

  آغاز سال جدید میلادی، خیل عظیمی از بازی های جدید را برای گجت های هوشمند به ارمغان آورده است.اولین ماه سال ۲۰۱۵ یعنی ماه ژانویه میزبانی بسیاری از بهترین بازی های جدید برای پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز فون را پذیرفته است.عنوان های جالبی همچون Heroes of Might and Magic 3 یا Skyward برای پلتفرم اندروید طرفداران زیادی پیدا کرده و استقبال خوبی از آن ها به عمل آمده است. همچنین تایتل های پرطرفداری مانند Indigo Prophecy Remastered، پلتفرم iOS را بیش از پیش محبوب گردانیده است.از سوی دیگر سیستم عامل ویندوزفون وضعیت خوبی ندارد و عنوان های زیادی نیز برای آن منتشر نشده است.

  این مطلب به چند قسمت تقسیم شده است که قسمت سوم آن را می توانید در همین صفحه بخوانید.اگر می خواهید خواننده قسمت های بعدی این مطلب باشید، حتما اندرویدکده را دنبال کنید.

  Active Soccer 2

  ژانر: ورزشی

  قیمت: رایگان

  پلتفرم: اندروید – iOS

  عنوان Active Soccer 2 یک بازی فوتبالی آرکید از زاویه دید بالا می باشد که به عنوان یک فوتبال آرکید و روان میتواند تجربه سریعی را برای شما داشته باشد.یاد گرفتن آن بسیار ساده و کنترل آن کمی سخت به نظر می رسد.
  02

  WWE Immortals

  ژانر: Fighting
  قیمت: رایگان
  پلتفرم: Android,iOS

  WWE Immortals یک بازی F2P و جنگی (مبارزه ای) می باشد. در واقع این بازی در سبک عنوان تحسین شده ی Mortal Kombat می باشد که بسیاری از المان های آن را به ارث برده است. نکته خوشحال کننده درمورد این بازی حضور شخصیت های معروف world wrestling championship می باشد. البته توجه داشته باشید که در به روز رسانی های آینده شخصیت های جدید تری نیز اضافه خواهد شد. همچنین در این عنوان in-app purchase هایی نیز یافت می شود که ممکن است این مورد بر خلاف میل بعضی از کاربران باشد.

  06

  Pro Pinball

  ژانر:Fighting
  قیمت: رایگان
  پلتفرم: iOS

  Pro Pinball یک شبیه ساز نزدیک به واقعیت برای pinball می باشد که دارای فیزیک عالی ای می باشد. گیم پلی آن نیز بر مبنای هیجان انگیز بودن بنا نهاده شده است.

  07

  Lamp and Vamp

  ژانر: Roguelike
  قیمت: ۱٫۹۹ دلار
  پلتفرم: Android,iOS

  Lamp and Vamp یک بازی در سبک roguelike می باشد. این سبک زیر مجموعه ای از نقش آفرینی می باشد. شما در نقش یک Vampireهستید که قلعه ی افکار خود جستجو می کنید. شما در میان جهان رو به روی شما تنها هستید. ناشر این عنوان نیز GlobZ می باشد.

  08

  اندرویدکده را دنبال کنید تا خواننده قسمت های بعدی این مطلب باشید.

  (۴)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.