• بهترین بازی های اندروید, iOS و ویندوزفون منتشر شده در ژانویه سال ۲۰۱۵|قسمت دوم

  154

  آغاز سال جدید میلادی، خیل عظیمی از بازی های جدید را برای گجت های هوشمند به ارمغان آورده است.اولین ماه سال ۲۰۱۵ یعنی ماه ژانویه میزبانی بسیاری از بهترین بازی های جدید برای پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز فون را پذیرفته است.عنوان های جالبی همچون Heroes of Might and Magic 3 یا Skyward برای پلتفرم اندروید طرفداران زیادی پیدا کرده و استقبال خوبی از آن ها به عمل آمده است. همچنین تایتل های پرطرفداری مانند Indigo Prophecy Remastered، پلتفرم iOS را بیش از پیش محبوب گردانیده است.از سوی دیگر سیستم عامل ویندوزفون وضعیت خوبی ندارد و عنوان های زیادی نیز برای آن منتشر نشده است.

  این مطلب به چند قسمت تقسیم شده است که قسمت دوم آن را می توانید در همین صفحه بخوانید.اگر می خواهید خواننده قسمت های بعدی این مطلب باشید، حتما اندرویدکده را دنبال کنید.

  Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

  ژانر: ماجراجویی-تعاملی

  قیمت: ۹٫۹۹ دلار

  پلتفرم: iOS

  نسخه اصلی بازی فوق در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و توانست در آن زمان تعاملی خوب میان صنعت سینما و بازی ایجاد کند حال نسخه Remastered با وفاداری به ریشه خود و افزودن المان های جدید همانند گرافیک چشم نواز ” پشتیبانی از کنترلر و رابط کاربری سفارشی برای صفحه نمایش لمسی میخواهد موفقیت نسخه اصلی را ادامه دهد.
  Indigo-Prophecy-Remastered

  Particle Mace

  ژانر: کلاسیک

  قیمت: ۲٫۹۹ دلار

  پلتفرم: iOS

  بازی ذکر شده توسط آقای اندی والاس ساخته شده است در این عنوان باید با ذرات موجود در دنیای بازی مقابله کنید تا زنده بمانید و بیشترین امتیاز را ثبت کنید البته زنده ماندن در این بازی غیر ممکن است!!
  Particle-Mace (2)

  Skyward

  ژانر: پازل

  قیمت: رایگان

  پلتفرم: اندروید ” iOS

  Skyward یک بازی در سبک پازل میباشد که طرفداران این ژانر را به چالش خواهند کشاند عنوانی که سبکی همانند Monument Valley دارد که میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند.
  Skyward

  در بازی فوق ماموریت شما رساندن یک شی دایره شکل به محل مورد نظر است که شاید در مراحل ابتدایی آسان به نظر برسد ولی با پیشروی در بازی مراحل سخت و پیچیده میشوند Skyward به معنای واقعی کلمه از اصل فیزیک استفاده میکند که بازیباز را مجبور به حرکات سریع و در عین حال منطقی خواهد کرد.

  Radiation Island

  ژانر: ماجراجویی-بقا

  قیمت: ۲٫۹۹ دلار

  پلتفرم: iOS

  جزیره تابش یک عنوان ماجراجویی است و داستان بازی بعد از آزمایشاتی در شهر فیلادلفیا رخ میدهد و وظیفه شما زنده ماندن و نجات خود از این مخمصه است.
  Radiation-Island

  بازی دارای مناطقی وسیع و بزرگ است که بازیباز باید در آن به اکتشاف و حل پازل های مختلف بپردازد و هم چنین باید با موجوداتی عجیب و بعضا هولناک مقابله کند.

  اندرویدکده را دنبال کنید تا خواننده قسمت های بعدی این مطلب باشید.

  (۵)(۲)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. علی خلیلی

  بازی Indigo Prophecy Remastered با توجه به پتانسیلی که داره میتونه به عنوان بهترین بازی ماه ژانویه معرفی بشه.هر چند که تکراری به نظر میرسه!

  (۰)(۱)
 2. اندروید کده چرا این ها را نمیگزارد

  (۰)(۰)
  • علی خلیلی

   این بازی ها تنها چند روز هست که عرضه شده دوست عزیز
   بازی هایی که در این مجموعه وجود دارند و برای پلتفرم اندروید می باشند در صورت امکان روی سایت ما قرار خواهد گرفت.

   (۱)(۰)