• اسکرین شات های از نسخه ی جدید Whatsapp ; قابلیت تماس صوتی برای کیت کتی ها

  Whatsapp

  اسکرین شات هایی به دست ما رسیده است که طبق منبع ، این اسکرین شات ها از نسخه ی جدید برنامه ی Whatsapp می باشد و اما یک خبر خوب برای طرفداران این برنامه ; قابلیت تماس صوتی که زمان طولانی است منتظر آن بودید بالاخره به این برنامه اضافه شده است .

  ظاهرا تیم توسعه دهنده ی این برنامه تصمیم گرفته اند که از یک سیستم مبتنی بر دعوت افراد برای تماس صوتی استفاده کنند . این سیستم به این گونه عمل می کند که کاربر اول ، کاربر دومی را به تماس دعوت می کند و پس از آن کاربر دومی در صورت که تایید ، قادر خواهد بود با کاربری که درخواست داده است تماس برقرار کند .

  علاوه بر این در نسخه ی جدید برنامه از طراحی Material Design گوگل استفاده شده است .

  این برنامه هنوز در Google Play Store موجود نیست اما اگر می خواهید قبل از عرضه ی آن در Google Play Store ، آن را تست کنید می توانید از لینکی که در زیر قرار داده ایم ، آن را دانلود کنید . این به روز رسانی ۱۸٫۵۲ مگابایت حجم دارد و برای استفاده از قابلیت تماس صوتی باید اندروید دستگاه شما حداقل ۴٫۴ باشد . ضمنا برای اجرای این برنامه حداقل اندروید ۲٫۱ در نظر گرفته شده است .

  لینک دانلود :

  http://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-11-508-apk/

  (3)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.