• ارزشمندترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۴ به روایت CompareMyMobile

  1145

  هر ساله شرکت CompareMyMobile آماری از با ارزش ترین گوشی های هوشمند سال گذشته را در اختیار سایت های مختلف می گذارد تا کاربرانی که به این موضوع علاقه دارند بهترین گوشی های هوشمند سال پیش را بشناسند.امسال نیز این شرکت این آمار را برای سال گذشته یعنی ۲۰۱۴ منتشر کرده است که خواندن آن خالی از لطف نخواهد بود.

  همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید با ارزش ترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۴، iPhone 6 و iPhone 6 Plus معرفی شده اند و پس از آن Galaxy S5 جایگاه سوم را تصاحب کرده است.
  01
  با این که توقع داشتیم در جایگاه چهارم Galaxy Note 4 را ببینیم اما این اتفاق نیفتاد چراکه به ادعای CompareMyMobile جایگاه چهارم از آن Galaxy Note 3 می باشد.در این بین هیچ خبری از گوشی های پرچمدار شرکت HTC و سونی یعنی HTC One M8 و Xperia Z3 نیست و با فروش کمی که داشته اند جزء با ارزش ترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۴ قرار نگرفته اند.
  02
  همچنین در بین برندهای محبوب، باز هم شرکت اپل با تصاحب ۳۸ درصد سهم بازار در صدر جدول ایستاده است و پس از آن سامسونگ با در اختیار داشتن ۳۴٫۳۷ درصد سهم بازار جایگاه دوم را تصاحب کرده است.شرکت HTC و سونی نیز به ترتیب در مقام سوم و چهارم ایستاده اند و پس از آن ها شرکت نوکیا قرار گرفته است.

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.