• Samsung Galaxy S6 به یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود .

  AK_GalaxyS6

  مدت هاست که شایعات زیادی در مورد Samsung Galaxy S6 به گوش می رسد . این بار این شایعه در مورد Samsung Electro-Mechanics یا همان SEM است که ماژول دوربین های سامسونگ را تولید می کند . گفته می شود که قرار است این شرکت که یکی از زیر مجموعه های شرکت سامسونگ است ، یک ماژول ۲۰ مگاپیکسلی همراه با OIS برای جدیدترین کهکشانی سامسونگ یعنی S6 تولید کند .

  سال گذشته ، وضعیت مالی بسیار بد SEM به خاطر قبضه ی بازار توسط گوشی های پایین رده و در نتیجه سود کم از ساخت ماژول دوربین این دستگاه ها بود . چیز جالب این است که انتظار می رود به لطف تولید ماژول های ۱۶ و ۲۰ مگاپیکسلی OIS قدرتمند ، سود این شرکت افزایش پیدا کند . ما هنوز ندیدم که سامسونگ از یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی استفاده کند ، اما اگر آن را روی پرچمدار جدیدش استفاده نکند ، پس کی قرار است شاهد آن باشیم ؟

  در حالی که در Note 4 از سنسور های شرکت سونی استفاده شده بود ، اما گفته می شود این موضوع در مورد Galaxy S6 درست نیست ، چون طبق شایعات قرار است سامسونگ از چیپست های خودش در Galaxy S6 استفاده کند و در نتیجه می تواند به این منجر شود که سنسور های خودش را در پرچمدار جدید خود به کار ببرد . با بحث خود کفایی ، سود این شرکت نیز به مرور زمان افزایش پیدا خواهد کرد .

  (۳)(۲)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.