• مشکلات Snapdragon 810|حرارت شدید در گوشی LG G Flex 2

  64545

  کمتر از سه هفته می باشد که شرکت ال جی از G Flex 2 در نمایشگاه CES 2015 رونمایی کرده است.این گوشی هوشمند که در واقع نسخه ارتقا یافته LG G Flex است از مشخصات بسیار بهتری نسبت به نسل پیشین خود بهره می برد که بنابراین می توان تنها نقطه عطف G Flex و G Flex 2 را قابلیت خودترمیمی دانست که البته در G Flex 2 عملکرد بسیار بهتری دارد.از مشخصات سخت افزاری LG G Flex 2 می توان به چیپست Snapdragon 810 اشاره کرد که قبل از عرضه آن توسط شرکت کوالکام، شایعات زیادی پیرامون مشکلات این چیپست پخش شده بود و حالا ظاهرا این شایعات زیاد هم بی ربط نبوده اند و مشکلاتی را برای گوشی LG G Flex 2 پدید آورده اند.

  مشکلی که چیپست Snapdragon 810 برای LG G Flex 2 پدید آورده حکایت از داغ شدن شدید پشت گوشی دارد. این چیپست متهم است که حتی در پردازش های سبک هم به شدت داغ می کند و باعث آزردگی خاطر کاربران این گوشی هوشمند می شود.فعلا این مشکل از سوی شرکت ال جی تایید نشده اما با توجه به شایعات اخیر به احتمال زیاد مشکل حرارت شدید پرازنده G Flex 2 صحت خواهد داشت.
  035
  در چنین شرایطی مطمئنا سامسونگ گوشی Galaxy S6 را با چیپست Snapdragon 810 عرضه نخواهد کرد و به پردازنده Exynus 7 ساخت شرکت خود بسنده می کند.سونی نیز باید دست از پردازنده Snapdragon 810 بردارد و Xperia Z4 را با پردازنده دیگری عرضه نماید!

  (۴)(۱)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.