• مشکلات Lumia 535

  124

  اگر یادتان باشد همین چند وقت پیش ماکروسافت با عرضه گوشی هوشمند Lumia 535 برای همیشه نام نوکیا را در تولید گوشی های هوشمند حذف کرد.Lumia 535 با توجه به مشخصاتی که دارد و با توجه به قیمت، گوشی ایده آلی به نظر می آید اما حالا که چند روز از انتشار این گوشی هوشمند می گذرد خبر شکایت هایی به گوش می رسد که حکایت از مشکل لمسی این گوشی دارد.

  Lumia 535 متهم است که نمی تواند فرآیند چند لمسی را به درستی انجام دهد و در انجام آن ناکام می ماند همچنین به علت پایین بودن حساسیت لمسی این گوشی حتی فرآیند تک لمسی نیز به درستی صورت نمی گیرد و مقداری دچار خطا می شود.
  ظاهرا مایکروسافت این مشکل را پذیرفته و می خواهد آن را حل کند.مایکروسافت ادعا می کند که این مشکل فقط یک ایراد نرم افزاری است و با عرضه یک بروزرسانی برای سیستم عامل این گوشی، مشکل لمس به صورت کامل حل می شود.
  ما امیدواریم در بروزرسانی نرم افزاری Lumia 535 این مشکل به صورت کامل حل شود.تا آن موقع باید صبور بود و منتظر مایکروسافت ماند تا بالاخره این مشکل را حل کند.

  (۶)(۲)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. کسایی که میگن ضد ویندوز نباشید توجه کنن. من خیلی به ویندوز علاقه دارم و اعتقاد دارم که عالیه ولی حقیقت اینه لومیا ۵۳۵ ایراد داره منم چند روزه که یکی خریدم و واقعا داره عذابم میده

  (۰)(۰)