• منتظر Galaxy Note 10.1 2015 باشید

  AndroidKade-GalaxyNote10.1-2015

  آخرین نسخه ی تبلت های سری Galaxy Note 10.1 شرکت سامسونگ ، سال گذشته عرضه شد و حالا پس از گذشت یک سال ، نیاز به جانشین آن احساس می شود . باید بگوییم که نام این تبلت بر روی وب سایت شرکت سامسونگ آورده شده است و جالب تر اینکه ۳ اپلیکیشن از این تبلت پشتیبانی خواهند کرد .

  نه ، اشتباه نکنید ، این یک اشتباه تایپی نبوده است ! چون نام Galaxy Note 10.1 2014 هم در این لیست ذکر شده است . متاسفانه در حال حاظر هیچ اطلاعاتی از این تبلت جدید در دسترس نیست .

  البته ما می توانیم مشخصات این تبلت را تا حدودی پیشبینی کنیم ! یک پردازنده ی ۶۴ بیتی و قلم بهبود یافته ی S Pen همراه با قابلیت های بیشتر ، همانطور که در Note 4 دیده شد ، دور از ذهن نیست .

  و اما یک سوال بزرگ در ذهن ما است ! آیا سامسونگ از صفحات LCD که برای تبلت های خود استفاده می کرد دست خواهد کشید و به سمت صفحات Super AMOLED خواهد رفت ؟

  (۸)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.