• نرم افزار Android Wear به نسخه ۱٫۰٫۲ آپدیت شد

  Android-Wear

  امروز آپدیت جدیدی توسط گوگل برای برنامه کنترل ساعت های هوشمند بر پایه Android Wear منتشر شد که نسخه این برنامه را از ۱٫۰٫۱ به ۱٫۰٫۲ میبرد. البته با وجود تغییر کمی که در عدد آن میبینیم، احتمالا تغییرات بزرگی به همراه دارد.

  گوگل هنوز لیست تغییرات این نسخه را ارائه نکرده، اما اعضای سایت Androipolice با بررسی کدهای فایل APK آن مشاهده کردند که نسخه Play Services این برنامه از ۵٫۰٫۹۱ به ۶٫۱٫۱۱ تغییر کرده که با توجه به این میتوان انتظار بهبودهای چشمگیری را داشت که یکی از آنها بهبود مصرف باتری خواهد بود. البته این را در نظر داشته باشید که آپدیت Play Services ضرورتا یک تغییر را به همراه ندارد و میتواند آمادگی برای یک تغییر بزرگ در آینده باشد.

  ممکن است در چند روز آینده گوگل لیست تغییرات را نیز منتشر کند. گوگل در زمان عرضه اندروید ور گفته بود که چند آپدیت بزرگ تا قبل از پایان سال جاری میلادی برای آن عرضه خواهد کرد.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.