• تمسخر Apple iPhone 6 توسط Asus

  Asus-pokes-fun-at-Apples-bending-iPhone-6-issue

  پس از LG ، Samsung و بسیاری دیگر از شرکت ها ، حالا نوبت به Asus رسیده است تا مشکل خم شدن iPhone 6 را مسخره کند . اگر در مورد این مشکل چیزی نمی دانید باید بگوییم که iPhone 6 یک مشکل بزرگ دارد و آن هم خم شدن راحت آن نسبت به بقیه دستگاه ها است . کاربران زیادی از این موضوع شکایت داشتند ولی شرکت Apple در پاسخ به این موضوع گفته است که این مشکل به ندرت پیش می آید .

  Asus در تصویر جالبی ، ای مشکل را در کنار دستگاه قدرتمند خودش یعنی ZenFone 6 به تصویر کشیده است . البته همان طور که ممکن است بدانید ، Asus ZenFone 6 بزرگتر و نازک تر از iPhone 6 است ولی هیچ گونه مشکلی را در رابطه با خم شدن ندارد . در این تصویر متن “iBend” یعنی “من خم می شوم” در زیر iPhone 6 و متن “من نمی شوم” هم در زیر ZenFone 6 قرار گرفته است . در تصویر دیگر یک iPhone 6 خم شده است و به ZenFone 6 تکیه کرد است و این متن در کنار آن ها نوشته شده است : ” ناراحت نباش … همیشه برادر بزرگتری وجود دارد که به آن تکیه کنی ” .

  و اما در سومین و آخرین تصویر ، عکس خم شده ی iPhone 6 در کنار یک Transformer Book Flip که یک دستگاه ویندوزی از شرکت Asus است قرار دارد که به این اشاره می کند که بهترین راه خم شدن ، تا شدن است .

  این اولین باری نیست که Asus شرکت Apple را مسخره کرده است . پیش تر در همین ماه ، Asus بلافاصله پس از معرفی iPhone 6 گفته بود که با پول یک دستگاه iPhone جدید می توان ۶ عدد ZenFone خرید .

  در هر صورت این مشکل ، یک مشکل بسیار جدی برای این گوشی محسوب می شود و زمانی این مشکل بیشتر به چشم می آید که همه شرکت Apple را به کیفیت ساخت بالا و بسیار خوب می شناسند .

  (۹)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. چه میشه کرد اپله دیگه. پول مفت میگیره دمپایی تاشو تحویل جماعت میده. چقدرم تعصب دارن رو این دمپایی!!!

  (۹)(۰)