• Apple iOS8 در کمتر از یک هفته بر روی ۴۷ درصد از iDevice ها

  ios-8-logo

  درست کمتر از یک هفته است که شرکت اپل ، به روز رسانی بزرگ iOS8 را منتشر کرده است و حالا در این مدت کوتاه این به روز رسانی بر روی ۴۷ درصد از iDevice ها نصب شده است .

  طبیعتا با افزایش آمار استفاده از iOS8 ، درصد استفاده از نسخه ی قدیمی تر این سیستم عامل یعنی iOS7 رو به کاهش است . آمار استفاده از این نسخه ی قدیمی ۴۹ درصد می باشد ، اما در روز ها و هفته های آینده شاهد کاهش شدید آن خواهیم بود . دستگاه هایی که از نسخه های پایین تر iOS7 استفاده می کنند فقط شامل ۵ درصد از iDevice ها هستند .

  Android Kade - iOS8

  دقیقا ۵ روز پیش بود که آمار استفاده از iOS8 تنها ۱۶ درصد ذکر شده بود . به گفته ی وبسایت AppleInsider که بازتاب دهنده ی اخبار و شایعات اپل است ، گزارشی از شبکه ی تبلیغاتی Chitika تهیه کرده است که آمار جالبی از درصد استفاده از iOS7 به دست آورده است . طبق این آمار ، تا پیش از معرفی iOS8 در رویداد WWDC که در ماه May برگزار شد ، iOS7 بر رویش ۹۰ درصد از دستگاه های iPhone و بر روی ۸۵ درصد از دستگاه های iPad نصب شده بود .

  حالا Apple با جدیدترین جنگنده های خود یعنی iPhone 6 و iPhone6 Plus پس از به سلطه در آوردن کل جهان ، میزان استفاده از iOS8 را بسیار بالاتر خواهد برد .

  نظر شما چیست ؟ آیا این یک شکست بزرگ برای رقیبان به حساب خواهد آمد ؟

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.