• ساعتی برای همه | نگاهی به Apple Watch

  iwatch

  شخصی ترین دستگاه Apple

  هدف شرکت Apple همیشه این بوده که تکنولوژی ها را شخصی سازی کند و به راحتی در دسترس قرار دهد. Apple Watch مرحله ی جدیدی از ارتباط بین مردم و تکنولوژی را بیان میکند. این شخصی ترین محصولی است که شرکت Apple تا بحال تولید کرده است، چون محصولی است که قابل پوشدن است!

  url

  ساعتی برای هر نوع سلیقه

  دستگاهی که می پوشید فرق بسیار زیادی با دستگاهی که روی میز کارتان یا دستگاهی در جیب شماست دارد. این دستگاهی شخصی است که بیشتر از یک وسیله ی معلمولی است. به همین خاطر Apple این تصمیم را گرفت که این ساعت را در سه طرح مختلف طراحی کند.

  Apple Watch

  apple watch 2
  بدنه از جنس فولاد ضد زنگ به رنگ نقره ای و خاکستری تیره. دارای بند در طرح های مختلف

  Apple Watch Sport

  apple watch 3
  بدنه از آلومینیوم آبکاری شده، به رنگ نقره ای و خاکستری. بند های مقاوم در رنگ های مختلف

  Apple Watch Edition

  apple watch 4
  بدنه از طلای ۱۸ عیار به رنگ زرد روشن و تیره.

   

  خلاقیت در تمام ابعاد

  گنجاندن فن آوری های فدرتمند در وسیله ای بیسیار کوچک، که بشود روی مچ دست قرار داد؛ چالش های بسیار زیادی در زمینه طراحی طلب می کند؛ که در انتها طراحان Apple را به سمت راه حل های خلاق سوق داد. Apple Watch ترکیبی از یک سری شاهکار های مهندسی با تجربه های جدید منحصر به فرد می باشد، که مرز بین اندازه سخت افزار و نرم افزاری که آن را قدرت می بخشد را از بین می برد.
  apple watch 4

  همراهی هوشمند برای سلامت و تناسب اندام شما

  Apple Watch یک گزارش کامل از عملکرد فیزیکی در طول یک روزتان را به شما ارائه میدهد. این ساعت نه تنها تعداد قدم هایی در یک روز برداشته اید را نشان میدهد، بلکه کیفیت و دفعات فعالیت های شما را هم ثبت می کند. سه دایره ای که روی صفحه ی نمایش این ساعت هستند، فعالیت روزانه شما را بطور خلاصه نشان می دهند، و شما را به حرکت و ورزش بیشتر و نشستن کمتر تشویق میکنند. همچنین نرم افزاری جداگانه در این ساعت وجود دارد که کار های روزانه ی شما را ثبت کرده و بر اساس آن برنامه ی ورزشی شخصی را به شما ارائه میکند، که می توانید آن ها را انجام دهید و زندگی سالمتر و شادتری داشته باشید.

  (۲)(۰)
  • admin

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.