• Iphone 6 در تاریخ ۹ سپتامبر رونمایی خواهد شد

  the-iphone-6-is-going-to-have-a-bigger-higher-resolution-scratch-proof-screen-and-its-going-to-be-lighter

  امروز اطلاعاتی جدید از تاریخ رونمایی Iphone 6 منتشر شد که نشان میدهد که پرچمدار جدید شرکت Apple در روز سه شنبه و در تاریخ ۹ سپتامبر به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

  حال باید دید که شرکت Apple در تاریخ ۹ سپتامبر از هر دو پرچمدار خود رونمایی خواهد کرد و یا فعلا به معرفی نسخه ۴٫۷ اینچی اکتفا میکند لازم به ذکر است که با توجه به گزارشات منتشر شده کمپانی Apple قبل از پایان سال جاری نسخه ۵٫۵ اینچی را نیز عرضه خواهد کرد.

  همان طور که میدانید آخرین شایعه های منتشر شده نشان میدهد که نسخه ۵٫۵ اینچی Iphone 6 دارای پردازنده قوی تری نسبت به نسخه ۴٫۷ اینچی میباشد ولی باید بدانید که هر دو نسخه از چیپ Apple A8 استفاده خواهند کرد.

  در هر حال پرچمدار جدید اپل در تاریخ ۹ سپتامبر معرفی خواهد شد و امیدوار است که بتواند محبوبیت این کمپانی را که توسط شرکت هایی نظیر سامسونگ گرفته شد باز پس گیرد.

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.