• بازی Contest of Champions عنوانی مبارزه ایی از شرکت Marvel به زودی برای سیستم عامل اندروید منتشر خواهد شد + تریلر

  Contest-of-Champions-Marvel-Android-Game

  سرانجام کمپانی مارول تصمیم گرفت عنوانی مبارزه ایی را برای سیستم عامل اندروید منتشر کند (در حال حاضر هیچ عنوان شاخصی در ژانر Fighting برای سیستم عامل اندروید منتشر نشده!)

  جالب است بدانید که نویسنده این بازی آقای سام هومفیریس میباشد کسی که نویسندگی عنوان هایی نظیر Avengers A.l و Uncanny X-Force را در کارنامه خود مشاهده میکند.

  بازی فوق امیدوار است با قهرمانان و ضد قهرمانان خود به عنوانی شاخص تبدیل شود تاکنون وجود شخصیت هایی نظیر مرد عنکبوتی ” هالک ” مرد آهنی ” Deadpool ” ثور ” کاپیتان آمریکا ” و بسیاری از شخصیت های دیگر که برای ما چندان آشنا نیستند تایید شده اند.

  Contest-of-Champions-Marvel-Android-Game-2

  بیشتر صحبت های گفته شده در مورد این بازی به سبک متفاوت این عنوان نسبت به دیگر بازی های Fighting اشاره دارد به طوری که در بعضی از این گفته ها شنیده شده که بازی فوق دارای حملات متوسط ” سنگین و حملات Combo منحصر بفرد برای هر کدام از شخصیت های موجود میباشد.

  Contest-of-Champions-Marvel-Android-Game-1

  هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه این بازی منتشر نشده ولی به احتمال فراوان بازی Contest of Champions یک بازی رایگان و یا با قیمتی ارزان خواهد بود.

  در هر حال امیدواریم اینبار با گیمی سرشار از هیجان و مبارزه های زیبا رو به رو باشیم نه مانند بازی هایی که فقط دارای نام بلند آوازه میاشند و چیزی برای عرضه به مخاطب نخواهند داشت.

  (۲۲)(۱)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.