• نقد های درخواستی کاربران اندرویدکده

  cf02b656bd5b45a47473af28a4f6a61b_large

  درود بر همراهان همیشگی اندرویدکده، با توجه زیاد بودن تعداد بازی ها و ارزش گزاری های متفاوت، همواره بعضی از بازی ها که ارزش نقد دارند از لیست جا می مانند(و یا دیر به لیست نقد ما می رسند!). به همین جهت اگر صلاح می دانید بازی مورد نظر که ارزش نقد و بررسی دارد را در اینجا بیان کنید.

  البته در این بین همه بازی ها ارزش نقد کردن ندارد و قطعا از شروع کار بخش صفحه اخبار، به این موضوع مطلع شده اید. امید واریم بتوانیم با توجه به درخواست های شما ، آرشیو نقد هایمان را کامل کنیم و همچنین به عنوان اولین سایت فارسی زبان که به نقد اختصاصی عناوین اندروید می پردازد، به روز ترین Review ها را از عناوین مختلف ارئه دهیم. علاوه بر نکات بالا, قبل از درخواست نقد مورد نظر از ارزش گزاری های انجام شده توسط سایت های معتبر مطلع شوید. بخش صفحه اخبار اندرویدکده از کاربران تقاضا دارد اهمیت بیشتری به این بخش دهند تا بتواینم کامل ترین پوشش خبری و رویداد های مهم را به شما کاربران عزیز ارائه دهیم.
  با تشکر, مدیریت بخش خبری اندروید کده

  لیست کامل نقد و بررسی بازی های اندروید

  (۳)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. Ali.smail poor hady

  سلام خبررررررررررررر فوررررررررررررررررری modern combat 5 تو muzhiwan و play store واسه دان منتظره مدیر جون بجم تا وقتی نوشتی من اولم دروغ نباشه

  (۱)(۰)