• بنچمارک ها تأیید می کنند: Butterfly S از وان سریع تر است

  HTC-Butterfly-S-vs-HTC-One (1)

  HTC-Butterfly-S-live
  One،پرچمدار اچ تی سی تا اکنون سریع ترین و بهترین اسمارتفون این شرکت بوده است،اما به نظر می رسد با ورود گوشی جدید تر اچ تی سی ،یعنی Butterfly S،دیگر وان سریع ترین اسمارتفون این شرکت محسوب نشود.بنچمارک ها این موضوع را تأیید می کنند.

  چرا این گونه است؟مگر هر دوی این اسمارتفون ها از چیپ(chip)یکسانی یعنی اسنپدراگون ۶۰۰ استفاده نمی کنند؟بله،اما فرکانس آن ها متفاوت است.گفته می شود فرکانس هسته های باترفلای اس ۱٫۹GHz می باشد،در حالی این رقم برای وان ۱٫۷GHz می باشد.همان طور که انتظار می رود،این تفاوت فرکانس(گرچه اندک)باعث برتری باتر فلای می شود.

  البته این تفاوت ممکن است چندان به چشم نیاید و همچنان وان یک گوشی قدرتمند محسوب می شود و البته باریک تر.از طرفی باترفلای اس از باتری قوی تری استفاده می کند و می تواند میزان بیشتری باتری اش دوام بیاورد.(۳۲۰۰mAh)اگر از کسانی هستید که می خواهید گوشی مبنی بر اسنپدراگون ۶۰۰ بخرید شاید باترفلای اس در این زمینه جلوتر باشد،اما در برابر گوشی های مبنی بر اس۸۰۰ حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

  بنچمارک ها:
  HTC-Butterfly-S-vs-HTC-One (1)
  HTC-Butterfly-S-vs-HTC-One (2)
  HTC-Butterfly-S-vs-HTC-One (3)
  HTC-Butterfly-S-vs-HTC-One

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.