• تریلری جدید از بازی Modern Combat 5: Blackout منتشر شد

  gsmarena_001

  به زودی قسمت پنجم سری بازی های Modern Combat عرضه خواهد شد عنوانی که از نظر گرافیک یک سر و گردن از دیگر بازی های پلتفرم موبایل بالاتر خواهد بود و ما امیدواریم که این بازی نیز بتواند راه درخشان عنوان های قبلی این سری را نیز ادامه دهد.

  در بازی ذکر شده شما به مناطقی از جمله ونیز و توکیو سفر میکنید و باید در برابر دشمنان مردم که قصد توسعه سلاح های کشتار جمعی را دارند بایستید MC:B چه از نظر گیم پلی و چه از نظر گرافیک تجربه ایی منحصر بفرد را در اختیار شما قرار خواهد داد.

  در حال حاضر لانچ تریلری از این بازی منتشر شده که بیشتر حوا و حوش گیم پلی این بازی نوسان دارد البته بار دیگر گرفیک کنسولی این بازی را به رخ حریفان خواهد کشاند.

  بازی مدرن کمبت ۵ به زودی برای سه سیستم عامل Android ” IOS و Windows Phone و با قیمت حدود ۷ دلار منتشر خواهد شد.

  برای دیدن تریلر به اینجا بروید.

  (۵)(۱)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. برای ویندوز فون همزمان با اندروید و ای او اس عرضه میشه؟؟

  (۱)(۰)
  • دوست عزیز برای ای او اس خیلی وقته که منتشر شده با اینک من هم از اندروید استفاده مکنم اما بازی ها اول برای ای او اس منتشر مشه و بعدبرای سیستم عامل های دیگر

   (۰)(۱)