• نقد gsmarena از MC5 منتشر شد , امتیاز ۸/۱۰

  gsmarena_001

  با توجه به انتظارات فراوان برای عرضه MC5 , اولین نقد های مربوط به این بازی منتشر شده است. یکی از اولین سایت هایی که اقدام به انتشار این نقد کرده است , سایت gsmarena می باشد( در اصل بلاگ این سایت که کاربر Prasad وظیفه نقد های بازی ها را بر عهده دارد )

  در ابتدای این نقد به نکاتی مثل شبیه بودن به واقعیت و gameplay مبتی بر سری Call of Duty نیز اشاره شده است (که انتظار می رود در همه نقد ها از این کلمات به فراوان استفاده شود).این نقد بر اساس اجرای بازی بر روی iPad Air نوشته شده است. نکات مثبت بازی نیز gameplay عالی , جلوه های بصری عالی و نداشتن IAP بیان شده است. درمورد نکات منفی نیز به داستان ضعیف (به مانند گذشته) ، poor voice acting یا همان صدا گزاری ضعیف دیالوگ ها و شخصیت ها ، نیاز به دانلود شدن جدای مرحله ها!! ، offline اجرا نشدن بازی و همچنین مواردی مربوط به کنترل بیان شده است.
  برای مشاهده این نقد به اینجا مراجعه کنید.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. به نظر میرسه مشکلات ۴ حل نشده. (یا حد اقل کامل حل نشده)
  به هر حال بعد از منتشر شدن نقدش در سایت قرار میگیره

  (۰)(۰)
 2. مسخره
  اینقدر انتظار کشیدیم اخرش افلاین اجرا نمیشه؟

  (۰)(۰)
 3. سلام
  مشخصه که چیزی نشده است که به کار اید
  بازی انلاین تو ایران به درد نمی خوره ....
  بهتره منتظره اون یکی بازی باشیم که به سبک خدای جنگ است

  (۰)(۰)