• اوّلین تصاویر منتشر شده از Xperia Z3 ، آیا تصاویر واقعی هستند؟

  sony-xperia-z2-mwc-2014-13

  شایعات حول اکسپریا زد ۳ در ماه اخیر زیاد شده اند. امروز یک سری عکس به شما ارائه می دهیم که سر تیتر آنها بر نام این گوشی می باشد.طبق شایعات قبلی گفته می شد که طراحی متفاوت است ولی تصاویر اگر تصاویر لیک شده واقعی باشند نتیجه می گیریم طرّاحی همان طراحی همیشگی می باشد. سونی به خاطر طراحی های زیبایش معروف است که هواداران آن این نکته را تحسین و ستایش می کنند. این طور که عکس ها پیداست، دستگاه هنوز طراحی خوب و خوش دستی دارد.

  این ورژن چینی دستگاه می باشد که L55t نام دارد که باعث می شود با عقل جور در بیاید که این گوشی زد ۳ می باشد چون مدل زد ۲ با نام L50t شناخته می شود. در عکس های قرار داده شده هم می توانید دیگر جزییات را مشاهده کنید.اکثر مشخصات هنوز مشخص نشده اند ولی از تصویر می توانیم بگوییم که اندروید کیت کت ورژن ۴٫۴٫۴ با firmware build 23.0.G.0.98 جزو مشخصات دستگاه می باشند. همچنین به نظر می رسد که دستگاه دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۰۱ ۲٫۵ گیگاهرتزی به همراه پردازنده گرافیکی آدرنو ۳۳۰ پشتیبانی می کند. و مانند بقیه مدل ها احتمالا دوربین همان ۲۰٫۷ مگاپیکسل می باشد به همراه لنز Exmor RS.البته این هنوز یک مدل اولیه است و نباید انتظار داشت دقیقا با همین مشخصات به بیرون عرضه شود. همچنین اکپریا زد ۲ نیز گوشی بی نظیری بود و هنوز جای زیادی برای فروش و رسیدن به بازار های مختلف دارد.

  (0)(0)
  • جواد سیاوشی
   جواد سیاوشی

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.