• فصل دوم The Walking Dead بالاخره به Google Play راه پیدا کرد!

  wd

  نسخه موبایلی فصل دوم یکی از موفق ترین عناوین Telltale Games; یعنی The Walking Dead بالاخره وارد Google Play شد. این بازی یک spin-off از سری سربال های تلویزیونی zombie-infested به شمار می آید که حدودا یک ماه است بر روی app store آمازون و حتی بسیار پیش تر از آن برای iOS منتشر شده است. بر خلاف بخش اول این بازی شما در نقش Lee Everett بازی می کردید , The Walking Dead: Season Two شما در گیر فردی ضعیف, پاک و معصوم بنام Clementine (یا Clem)- یک دختر ۱۱ ساله دوست داشتنی که شانس زنده ماندن در یک دنیای آخرالزمانی را پیدا کرده است که در آن زامبی ها جهان را به تصرف خود در آورده و به سرعت در حال نابودی و از بین بردن آن اند- خواهید بود.
  نه اینکه بخواهم پایان اولین بازی این سری را برایتان اسپویل کنم ( که به هر حال عمدا هم این کار را می کنم!) اما The Walking Dead: Season One زمانی به پایان می رسد که Clementine در یک روستای بی حاصل کاملا تنها شده بود و می ترسید.
  درست مثل بخش اول بازی The Walking Dead: Season Two به ۵ قسمت مختلف تقسیم شده است. نسخه اندروییدی این بازی و قسمت اول این بازی “All That Remains” را می توانید به صورت رایگان دانلود کرده و بازی کنید , اما نه به این صورت که به ۴ قسمت دیگر دسترسی پیدا کنید. کاربران iOS به هر حال مجبورند ۴٫۹۹$ بپردازند . همچنین توجه داشته باشید Telltale Games هنوز بخش چهرام و پنجم را منتشر نکرده است و انتظار می رود که در تاریخی نا مشخص آن را در تابستان عرضه کند.

  (0)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. محمد-Note 3

  من دارم دانلودش میکنم امیدوارم دیگه امازون و از این چیزا نخواد
  راستی بخش اخبار خیلییییی فعال شده ممنون

  (۰)(۰)
  • Arman

   ممنون دوست عزیز.
   به هر حال مدرسه تموم شده به همین دلیل می تونیم وقت بیشتری رو , رو اینجا بزاریم.

   (۰)(۰)