• ۲K از Civilization Revolution 2 برای Android و iOS رونمایی کرد

  Civilization-Revolution-2-iPad-4-Screenshot

  ماه ها بود که ما امیدوار بودیم که بازی Sid Meier’s Civilization V برای iOS و Android پورت شود, و حالا ۲K Games و Firaxis بازی Civilization Revolution 2 را معرفی کردند. تا انجا شاید خبر زیاد دیوانه کننده ای نباشد! Civilization Revolution که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد از برخی کنترل های افتضاح رنج می برد که ظاهرا CR2 آن اشکالات را اصلاح و قابلیت UI به آن اضافه شده است. این بدان معناست که ما داریم درباره بازی موبایل منحصر به فردی صحبت می کنیم و حالا قطعا خبر خوبی برای اسمارت فون ها و تبلت هاست!
  Civilization Revolution 2 در ۲ ژوئیه(برابر با ۱۱ تیر) در appstore برای ios منتشر خواهد شد در حالی که نسخه اندرویدی این بازی ممکن بسیار دیرتر از آن و انتظار می رود که تا پایان ۲۰۱۴ منتشر شود. شایعاتی به گوش می رسد که قیمت این بازی ۴٫۹۹$ خواهد بود که هر چند اگر قیمت واقعی آن چند دلار هم گران تر باشد چندان تعجب آور نیست!
  خب تمام چیزها بعد از گذشت این ۱۰ روز معلوم خواهد شد و به نظر می رسد آپدیت هایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.