• Exynos 5433 نتایج بنچمارک بهتری نسبت به Snapdragon 805 گرفت!

  EXYNOS_PROCESSOR_SAMSUNG_S3

  فبلت جدید سامسونگ یعنی Galaxy Note 4, همانطور که گفته شد در دو نسخه عرضه عرضه خواهد شد که طبق معمول یک نسخه از پردازنده ی Snapdragon 805 (برای ایالات متحده) و دیگری از پردازنده Exynos 5433 (برای بازار جهانی) بهره می برد. اگرچه در اکثر مواقع Snapdragon سریعتر از چیپست سامسونگ بوده است , اما اینبار به نظر می رسد که نسخه Exynos سریعتر است.

  gsmarena_001

  با توجه به نتایجی که در AnTuTu منتشر شده است , Exynos 5433 بر Snapdragon 805 (که خود کمی سریعتر از نسخه قبلی یعنی Snapdragon 801 است) سایه افکنده است. نتایج دیگر که برای مقایسه بین این دو چیپست منتشر شده است نشان می دهد Exynos تقربیا از جنبه های دیگر نیز سریعتر است.

  gsmarena_002

  همانطور که در تصویر اول می بینید در ردیف اول Tegra K1 سریعتر از Exynos ظاهر شده است اما شایان ذکر است که دستگاهی که از K1 بهره می برد با یک صفحه نمایش ۱۹۲۰×۱۰۸۰ تست شده است در حالی که Exynos 5433 بر روی یک دستگاه که از یک صفحه نمایش با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ بهره می برد تست شده است.

  (۰)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.