• Angry Birds Transformers معرفی شد!!!

  angrybirdstransformers614

  اگر به ترکیب دو IP کاملا نا مربوط علاقه زیادی دارید به لطف استودیو مشهور فنلاندی Rovio میتوانید منتظر نسخه ای تازه از بازی Angry Birds باشید البته با چاشنی Transformers تا به این لحظه اطلاعات زیادی جز اسم این بازی و این عکس جانب Rovio منتشر نشده است

  انتظار می رود چیزی که شاهد آن خواهیم بود مانند سری Angry Birds Star Wars باشد اما طراحی پوستر در حالی که کاراکتر های دو IP را به گونه ای ترکیب شده نمایش میدهد این شک را به وجود می آورد که شاید سبک کلاسیک Angry Birds را در این بازی نبینیم با توجه به عرضه عناوین مختلف از سری Angry Birds همچون GO! و Epic احتمال مشاهده یک عنوان اکشن هم کم نیست!!!

  با توجه به عرضه فیلم جدیدی از سری Transformers به شخصه اعتقاد دارم که زمان عرضه این بازی  همزمان با اکران فیلم Transformers 4 خواهد بود به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. رویو توی سایر سبک های AB موفق نبود کلا، همون سبک کلاسیک هم دیگه تکراری شده بود. تنها نو آوری که دیدم ازش همونtinythief بود!

  (۰)(۰)