• One S به روز رسانی اندروید ۴٫۲ جلی بین و رابط کاربری Sense 5 رادریافت نخواهد کرد!

  tmobile-htc-one-s

  HTC-one-s1
  برخلاف اینکه HTC بعد از ارائه آپدیت ۴٫۱ برای این گوشی چیزی در مورد عدم دریافت بروز رسانی جدید ذکر نکرده بود در حال حاضر به صورت کاملا رسمی مشخص شده است که این گوشی برای همیشه بر روی نسخه ۴٫۱ اندروید خواهد ماند و متاسفانه HTC قول خود را برای ارائه کردن Sense 5 برای این گوشی رده متوسط شکسته است.

  HTC فرانسه در جواب سوال یکی از کابران فیس بوک پاسخ داده بود این گوشی هیچ اندروید و Sense جدیدی دریافت نخواهد کرد.در حال حاضر گوشی رده متوسط HTC One S دارای نسخه ۴٫۱ اندروید و رابط کاربری Sense 4+ است.

  این بدین معناست که این گوشی فقط یک آپدیت بزرگ دریافت کرده است که برای یک گوشی رده متوسط خیلی هم بد نیست,اما قطعا با در نظر گرفتن اینکه سخت افزار این گوشی توانایی اجرای این آپدیت را دارد عدم دریافت آپدیت نا امید کننده است.مشکلات مالی اخیر HTC که درگیر آن است می تواند موجب این امر شده باشد.

  ممکن است این امر با توجه به این که توسط HTC فرانسه نقل قول شده مربوط به منطقه و اپراتور های اختصاصی شود و صاحبان این گوشی در سایر نقاط دنیا بتوانند این آپدیت را دریافت کنند.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. هنوز به طور قطعی معلوم نیست ولی انگار اچ تی سی نظرشو عوض کرده در مورد آپدیت ۴٫۲٫۲
  http://htcsource.com/2013/07/rumor-htc-will-update-snapdragon-s4-powered-htc-one-s-to-android-4-2/
  راستی کاربران One s یک درخواست برای بروز شدن گوشی خود به Sense 5 تو سایت change.org نوشتن. شما هم میتونید به این سایت رفته و با ثبت نام خود اصطلاحا پای این درخواست رو امضا کنید. اینم از لینکش:
  http://www.change.org/petitions/htc-give-the-one-s-continued-support-like-the-one-x

  (0)(0)
  • بله خیلی ممنون قربان از اطلاع رسانی.
   این خبر مربوط میشه به چند روز قبل ...
   البته این قسمت از خبر:"ممکن است این امر با توجه به این که توسط HTC فرانسه نقل قول شده مربوط به منطقه و اپراتور های اختصاصی شود و صاحبان این گوشی در سایر نقاط دنیا بتوانند این آپدیت را دریافت کنند." هم ممکنه درست باشه ولی از سوی اچ تی سی هیچ چیز رسمی ای (درباره عرضه آپدیت واسش)هنوز بیان نشده.
   Not only is the device not receiving Android v4.2.2 (Jelly Bean) + HTC Sense 5.0, but it's also never getting an update again.
   به هر حال اگه نظرش عوض شه و اعلام کنه خبرش به زودی منتشر میشه و ترجمه اش تو سایت قرار می گیره.
   :دی

   (۰)(۰)