• پاورقی| Spider-Man Unlimited خوب؟؟؟ بد؟؟؟؟

  سبک Endless Running و مشتقات آن امروزه به سبکی روتین، تکراری و بیخود در بازار بازی های موبایل تبدیل شده است سبکی که حتی از لحاط فنی منتقدان نیز با پایه و اساس این سبک مخالف هستند وهر چه بازی های جدیدی در این سبک معرفی می شوند به شدت توسط منتقدین  زیر سوال میروند همانند FFVII G-Bike که خبر معرفی آن را برایتان گذاشته ایم اما چه چیز باعث میشود Spider-Man Unlimited سرنوشتی متفاوت داشته باشد

  هدف ساخت بازی مشخص است مارول از یک مقدمه برای داستان بزرگ Spider-Verse که بزودی در کمیک های مرد عنکبوتی به انتشار در می آید استقبال می کند و گیملافت طرحی برای این کار داشت… در این اواخر مارول در دنیای بازی های موبایل به خوبی از رقیب خود DC جلو افتاده و ای به واسطه رابطه تنگاتنگ این شرکت با گیملافت است پس احتمالا گیملافت میداند چکار می کند ولی یک Endless Running???

  صبر کنید!!!

  گیملافت با نماش پشت درهای بسته خود از این بازی به منتقدان ثابت کرد SM Unlimited یک بازی متفاوت است و مانند دیگر بازی های ملال آور همسبکش که فقط به واسطه لایسنس یک کاراکتر موفق ظاهر می شوند نیست این بازی به گفته عده ای از منتقدان با ترفندی جدید روی کار آمده و بازی از حالت خشک رانینگ بیرون آمده و ذر طی مراحل فعالیت های خاصی وجود دارد که کلیدی ترین آن ها قابلیت تار زدن می باشد بازی با گرافیک سل شید و تعداد زیادی مردعنکبوتی با لباس های جالب و گونه های مختلفی از دشمنانشان در بازی حضور دارند و به علاوه IAP های بازی بسیار معقولانه طراحی شده اند هیچ راهی برای کوبیدن این بازی وجود ندارد منتظر باشید تا با یک بازی متفاوت و افسانه ای دیدار کنید!

   

  (5)(1)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. بازی جالبی هستش تریلر هاش رو تو یوتوب دیدم از نطر گیم پلی عملکرد خوبی داره در کل بازی خوبی هستش از ۱۰ بهش ۶ میدم بازم ممنون آقا علیرضا

  (۰)(۰)
 2. من که حک شدم چه کار کنم دیگه خدا می دونه ولی می گم بهتره بازی رو بدونه حک شدش رو بزارین تا دیگه مشکل ایجاد نکنه

  (۰)(۰)