• Blackout ، عنوان بازی Modern Combat 5 خواهد بود + اطلاعاتی از داستان

  MC5Blackout_Storm_Over_Tokyo_mica-600x330
  عنوان شوتر اول شخص و مورد انتظار Modern Combat 5: Blackout ، بر اساس گفته های رسمی گیملافت در Venice (ونیز ، ایتالیا) آغاز خواهد شد و ایتالیا از اولین هدف های برنامه ریزی شده در طول بازی می باشد.همچنین در طول بازی به سایر نواحی جهان نیز سفر خواهید کرد.

  از جمله مناطق شبیه سازی شده در این نسخه، Tokyo می باشد که می تواند آخرین گام های گیملافت را در توسعه طراحی مرحله نشان دهد.متاسفانه هنوز هم اطلاعات بیشتر از جمله موارد مربوط به “تاریخ انتشار بازی” گفته نشده. در حال حاضر می توانید یک تصویر (بالا) را از این عنوان مشاهده کنید که یک concept art جدید می باشد.همچنین گفته شده در هفته های آینده اطلاعات نهایی از این بازی منتشر خواهد شد.
  توجه: عرضه شدن بازی در اواخر ماه April که چندی پیش از سوی منابع خارجی گزارش شده بود به احتمال زیاد با تاخیر مواجه شده است.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. http://www.imore.com/gameloft-announces-title-and-story-details-modern-combat-5
  http://www.148apps.com/news/modern-combat-5-blackout-title-story-details-confirmed/
  توضیحاتش مبتدی هست و عمومی!

  (۰)(۰)
 2. با این همه تاخیر که بوجود اومده درنهایت این بازی یا یک شاهکار خواهد شد یا عنوانی دسته چندم،حده وسطی نمیشه براش قایل شد

  (۰)(۰)
 3. وااای بشدت برای این بازی هایپم امیدوارم با شاهکاری در حد و اندازه ی این سری طرف باشیم شاهکاری مثل نسخه ی دوم یا سومش.
  ببینم گیملافت میتونه دوباره یه شوتر بی نظیر مث نوا۳ بده یا نه...

  (۰)(۰)