• به زودی زمان عرضه Modern Combat 5 مشخص خواهد شد

  Modern-Combat-5-Delay-2014-Gameloft
  کمپانی گیملافت سرانجام اطلاعاتی را به صورت رسمی از بازی Modern Combat 5 منتشر کرد این بازی به صورت دید اول شخص دنبال شده و به زودی برای پلتفرم های IOS ” ANDROID ” WP منتشر میشود.

  انتظار میرود این بازی یکی از برترین عناوین سال ۲۰۱۴ باشد و تا اواخر ماه آوریل در تمامی جهان در دسترس خواهد بود. امیدواریم پس نیم سال تاخیر در انتشار بازی گیمی بدون اشکال و زیبا را مشاهده کنیم که با بیشتر اسمارتفون ها سازگاری داشته باشد.
  به جز Modern Combat 5 گیملافت در این ماه بازی Captain America: The Winter Soldier را برای هر سه پلتفرم فوق منتشر خواهد کرد.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام
  خبری از بتمن نشد برای اندروید ...قرار بود کریسمس بیاد کریسمس که ماههاست گذشته

  (۰)(۰)
  • باور کن اصلا ارزشش رو نداشت!
   بنده خودم یه بتمن فنم ولی نسخه های موبالی این سوپر هیرو تا بحال اصلا خوب نبودن بهترینش همون دارک نایت رایزز گیملافته...
   خود آرکهام اریجینزم که اصلا در حد و اندازه ی اسایلم و سیتی نبود...

   (۰)(۰)
 2. سلام.مگه شما نگفتید اواخر ماه اوریل میاد؟پس چرا هنوز نیومده؟!!!

  (۰)(۰)
  • ما به نقل از منابع خارجی میگیم و اگر اونا اشتباه کنن به ما هیچ ربطی نداره.اگر هم گیملافت بد قولی کنه بازم به ما هیچ ربطی نداره.اطلاع رسانی ما با توجه به منابع خارجی بوده.لینکش هم موجوده البته. الان هم ۲۴ام هست. تا آخر این ماه صبر کنید آسمون به زمین نمیاد.

   (۰)(۰)