• گیملافت: Amazing Spider-Man 2 در ماه April به اسمارتفون ها می آید

  gsmarena_001 (2)
  گیملافت به صورت کاملا رسمی در بیانیه ای اعلام کرد که Amazing Spider-Man 2 را به زودی منتشر خواهد کرد. همانطور که می دانید این نسخه جایگزینی برای نسخه ی قبلی این عنوان که حدود یک میلیون بار از گوگل پلی دانلود شد می باشد.

  در این نسخه نیز انتظار می رود که بیشتر از همه, شاهد پیشرفت گرافیکی و storyline بازی باشیم. شرکت سازنده همچنین اعلام کرده که Amazing Spider-Man 2 با فیلم این سری نیز ارتباط هایی دارد . علت این ارتباط داستانی نیز چیز نیست به جز همکاری Marvel Entertainment با گیملافت. گفته می شود این عنوان در ماه April برای iOS, Android و Windows Phone عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتری در این مورد اعلام نشده , به جز اینکه انتظار می رود شاهد قیمتی برابر با $۶٫۹۹ برای اندروید و iOS باشیم.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. پتانسیل اینو داره که انقلابی باشه!
  گیملافت متاسفانه از دوران اوج قدیم داره دور میشه...
  باید ایده های ناب بیشتری پیاده کنه کمی به داستان توجه کنه و با توجه به مهندسین سخت افزار قدرتمندش بهینه ترین بازی رو بسازه!
  سری قبلی خوب بود ولی متاسفانه داستان جالبی نداشت و کمی کامبوها سخت بودن همینطور یکنواختم میشد...
  ممنون عرفان جان...

  (۰)(۰)
  • خواهش. در حال حاضر مورد انتظار ترین عنوانش MC5 هست و با توجه به این تاخیر نسبی انتظار بالایی ازش دارم به شخصه :دی

   (۰)(۰)
   • درود اون که بله!
    امیدوارم واقعا گیملافت یه فکری به حال داستان بکنه ولی!
    بعد از نوا ۳ دیگه بازیاش کلا فارق از داستانن...
    مکس پینم امیدوارم امسال بیاد

    (۰)(۰)