• تصاویری از Verizon HTC One 2014 لیک شد (در لیست های Ebay)

  htc-box-2
  تاکنون چیز های زیادی درمورد نسخه جدید تر HTC One که اسم آن هم دقیقا معلوم نیست شنیده ایم. اکنون باید به اطلاع شما برسانیم که در فهرست بندی (Ebay listing) تصاویری از نسخه Verizon این اسمارتفون (به صورت باز نشده) دیده شده است. بر اساس خبر گزاری هایی که این خبر را گزارش داده اند , نام این اسمارتفون به صورت دقیق (Verizon HTC One (2014 بیان شده است. قیمت آن نیز چیزی حدود $۴۹۹٫۹۹ بیان شده است . باز نشدن جعبه در تصاویر ابهامات زیادی را برای ما ایجاد می کند و باعث می شود که در مورد این ادعا کمی شک کنیم.

  در حالت کلی این تصاویر تا حد زیادی نسخه اصلی HTC One را نمایان می سازد و با کمی ابهام می توان این موضوع را بیان کرد. اما در مورد عکس پشت جعبه خیلی نمی توان حساب ویژه ای باز کرد زیرا کاملا قابل خواند نیست.

  شما چه فکر می کنید؟ آیا این تصاویر واقعا جعبه ی نسخه اصلی HTC One جدید را نشان می دهند؟ در صورتی که این تصاویر درست باشند , از طراحی این دیوایس راضی خواهید بود؟

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. نه.وقتی برندهای دیگه گوشی هایی به مراتب بالاتر از این گوشی ارائه کرده اند(ازسونی مثل z1 .z2 و از سامسونگ s5 و s4)دیگه کی سراغ یه همچین گوشی میره؟

  (۰)(۰)
  • اقا شما هنوز زوده که به همچین گوشی قدرتمندی نظر بدی برادر من گوشی پلاستیکی زیاد دستت گرفتی فرق این گوشیو نمی دونی

   (۰)(۰)