• موتور Havok برای توسعه دهندگان بازی های موبایل به طور رایگان در دسترس است

  2306503-havok_logo

  2306503-havok_logo
  کمپانی ایرلندی Havok که به انجین های خود معروف است،از جمله شرکت هایی است که به ساخت و توسعه انجین برای ساخت بازی می پردازد.از آن جایی که این موتور به واقع گرا بودن بازی کمک شایانی می کند،توسعه دهندگان بسیار به سمت آن رفته اند.از انیمیشن های نرم و پویا گرفته تا شبیه سازی های مختلف فیزیکی و برخورد های real-time در محیط بازی.

  همه و همه در این موتور به شکل عالی صورت می گیرد.در حال حاضر این شرکت موتور مربوط به توسعه دادن بازی های ۳D موبایل را با نام Project Anarchy و به صورت رایگان ارائه می دهد.
  همچنین از سایر ویژگی های جال این موتور این است که از پلتفرم های مختلفی(و پرتعدادی)نظیر Android، iOS و Tizen پشتیبانی می کند.به نظر می رسد که هیج محدودیت تجاری ای برای این شرکت وجود داشته باشد.توسعه دهندگان آزاد اند تا از امکانات فیزیک Project Anarchy برای تست و یا ساخت بازی استفاده کنند.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.