• The Witcher Adventure Game به اندروید و iOS می آید!

  witcher-tabletop

  The Witcher Adventure Game یک بازی به اصطلاح tabletop است. این بازی هم اکنون توسط استدیو CD project Red (خالق اصلی این سری) در حال ساخت می باشد و Developer آن نیز Fantasy Flight Games است , که خود قبلا بر روی spin-off های اینگونه مانندی از جمله Gears of War و Civilization کار کرده است.
  در Witcher Adventure Game شما می توانید در نقش ۴ کاراکتر ظاهر شوید که عبارت اند از: شخصیت اصلی این سری یعنی Geralt, یک شاعر به نام dandelion , دختری که TRISS Merigold نام دارد (که کم و بیش با او نیز اشنایی دارید!) و dwarven warrior Yarpen Zigrin. در این بازی , بازیکن می تواند هیولا ها را شکار کند و طلا جمع کند و به صورت گروهی به بازی کزدن بپردازند.
  داستان این بازی نیز متناسب با یک بازی در سبک adventure board game (تخته و ماجرا جویی) است.تاریخ انتشار این بازی دقیقا مشخص نیست.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. بازی اصلی اش واقعا یه شاهکار هست. کاش یه بازی سه بعدی ازش میومد
  بسیار ممنون آرمان جان
  از این خبر های Coming Soon بیشتر بزاری ممنون میشم (مخصوصا بازی های اندروید)

  (۰)(۰)