• آپدیت اندروید ۴٫۳ برای Xperia Z، Xperia ZL، Xperia ZR و Xperia Tablet Z

  سونی که چندی پیش لیست آپدیت های آتی محصولات خود را اعلام کرده بود امروز انتشار آپدیت اندروید ۴٫۳ را برای دیوایس های XperiaZ، Xperia ZL، Xperia ZR و Xperia Tablet Z را آغاز کرد. علاوه بر امکانات ارائه شده در اندروید ۴٫۳ که توسط گوگل طراحی و اضافه شده اند ژاپنی ها نیز در این آپدیت امکاناتی جدید برای کاربران خود در نظر گرفته و کارکرد تعدادی از برنامه ها را نیز بهبود بخشیده اند.

  از جمله این موارد می توان به اضافه شدن Smart Social Camera که به همراه Xperia Z1 معرفی شده بود اشاره کرد، برنامه های
  اولیه ای چون Messaging، MyXperia، Smart Connect، Small Apps، TrackID، Sony Select و … نیز با ظاهر و امکاناتی جدید بازسازی شده اند، بخش مدیا با بهبود واکمن، آلبوم و امکانات جدید Cloud Service به روز شده است، امکان تغییر چهره رابط کاربری با اضافه شدن Xperia Themes به وجود آمده است، امنیت این دیوایس ها تقویت شده و همچنین مدیریت مصرف باتری با آپدیت STAMINA Mode بهتر شده است. بر اساس اخبار رسیده انتظار می رود که سونی در آینده نزدیک آپدیت های جلی بین Xperia T، Xperia TX، Xperia V و Xperia SP را نیز منتشر کند.

  (۰)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.