• نام و برخی مشخصات ۴ تبلت جدید سامسونگ

  Samsung New Tablet

  مدتی است که صحبت هایی در مورد ۴ تبلت جدید سامسونگ و عرضه این سری در راه از محصولات در اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی به گوش می رسد. تا به امروز تنها حدس سایت های خبری در مورد این تبلت ها که مرتباً مشاهده می شد Note Pro بود که تبلتی ۱۲ اینچی است.

  بر اساس خبر منتشر شده در سایت SamMobile که گفته شده از منابع خبری قابل اعتمادی در مجموعه سامسونگ این خبر ها داده شده اند تبلت Galaxy Tab Pro 8.4 یا SM-T320/T325، تبلت Galaxy Tab Pro 10.1 یا SM- T520/T525، تبلت Galaxy Note Pro 12.2 یا SM- P900/ P905 و تبلت Galaxy Tab 3 Lite یا SM- T110/T111 محصولات جدید کره ای در گروه تبلت ها خواهند بود که هر یک ممکن است در مدل های Wi-Fi یا LTE به بازار عرضه شوند. گفته شده است که Tab 3 Lite با صفحه ۷ اینچی زودتر از بقیه به بازار خواهد آمد و پس از ان عرضه Tab Pro 8.4 و Note Pro 12.2 آغاز خواهد شد. در تصویر Note Pro 12.2 را مشاهده می فرمایید.

  (۰)(۱)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.