• انتشار اندروید ۴٫۳ برای HTC Butterfly S

    به گفته LlabTooFer که از توسعه دهندگان نرم افزاری HTC به شمار می رود انتشار اندروید ۴٫۳ در کنار Sense 5.5 UI برای HTC Butterfly S آغاز شده است. این آپدیت که شامل تغییرات جدیدی در BlinkFeed نیز هست و موجب بهبود کارکرد آن خواهد شد ۷۴۶٫۲۵ مگا بایت حجم دارد.

    انتشار این آپدیت از برخی کشورهای اروپایی نظیر آلمان آغاز شده است و با توجه به تدریجی بودن این امر در روزهای آتی به دیگر مناطق جهان نیز خواهد رسید. علی رغم این که تایوانی ها هنوز در مورد عرضه اندروید ۴٫۴ کیت کت برای این موبایل خبری منتشر نکرده اند اما با توجه به اینکه این موبایل قدرتمند و خوش ساخت با صفحه فول اچ دی ۵ اینچ از HTC One جدید تر بوده و از جمله دیوایس های قوی این برند به شمار می رود انتظار می رود که در آینده نزدیک و احتمالاً اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی شاهد وقوع این اتفاق باشیم تا Butterfly S نیز در کنار One به عنوان نماینده HTC در اندروید ۴٫۴ نام خود را به ثبت برساند.

    (۰)(۰)

مطالب مرتبط

  • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
  • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
  • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.