• Grand Theft Auto: San Andreas به Android آمد!

  بالاخره بازی که امزور بسیاری از کابران اندروید انتظار آن را می کشیدند یعنی Grand Theft Auto: San Andreas , بر روی playstore برای دانلود قرار گرفت! هر چند این بازی در لحظات انتشار با مشکلاتی مواجه شد. تقریبا می توان گفت نزدیک به ۱۰ سال پیش بود که این عنوان بر روی PS2 منتشر شد و بسیاری از گیمران آن را تجربه کرده اند و هم اکنون می توانند دوباره آن را بر روی اسمارت فون های خود تجربه کنند!
  این بازی اینبار با قیمت ۶٫۹۹$ در دسترس است و همین الان می توانید آن را برای اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی خود دانلود کنید
  این بازی دارای بیش از ۷۰ ساعت گیم پلی و گرافیکی بهبود یافته است. همچنین از ویژگی های دیگر این بازی می توان به:
  -گرافیک بسیار بالا بر روی اسمارت فون ها و نور پردازی , رنگ بندی , مدل های بهتر
  -سیو بازی برروی cloud (برای تمامی اسمارن فون ها) برای اعضای موجود در Rockstar Social Club
  -کنترل بهتر شخصیت و دوربین و همچنین اضافه شده کنترل های جدید تر
  -سازگاری با کنترلر های MoGa و همچنین کنترلر هایی که به وسیله ی بلوتوث و USB کار می کنند
  اشاره نمود!
  در این بازی مثل نسخه های قبلی می توانید گرافیک بازی را تغییر دهید و آن را کم و زیاد کنید. شما برای نصب این بازی به حجم ۲٫۴GB فضا خالی و اندروید ۲٫۳ به بالا نیاز دارید.
  این بازی توانسته ۲٫۷ ستاره را از بیشتر از ۵۵۰ نقد دریافت کند اما کاربران به آن ۱ ستاره را داده اند چون به دلیل اشکالات زیاد موفق به اجرای آن نشدند. گفته شده است که به زودی اشکالات این بازی بر طرف خواهد شد و طرفداران این بازی می تواند آن را به راحتی نصب کنند.

  شما هم اکنون می توانید این بازی را از اینجا دریافت کنید!

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام داداش من دان کنم ممکن هست با همین مشکلاتی که هنوز رفع نشده مواجه بشم؟
  گوشیمم اس۳ هست راهنماییم میکنی لطفا؟؟

  (۰)(۰)