• بلک بری پیشنهاد جاستین بیبر را رد کرد!

  BB Didn't Accept Jb's Offer
  به نظر شما اگر چهره بلک بری، جاستین بیبر می بود، دنیای این سازنده موبایل کانادایی (بلک بری) تغییر میکرد؟
  در یک گزارش که به تازگی از طرف بلک بری منتشر شده داستان جالبی به چشم می خورد. قبل از معرفی BlackBerry 10 ، بیبر یک پیشنهاد به بلک بری داد، در عوض دویست هزار دلار و بیست گوشی موبایل، او چهره تبلیغاتی این شرکت می شود!

  یکی از مدیران ارشد سابق بخش تجارت بلک بری به این پیشنهاد علاقه نشان داد و سعی کرد تیم بازار یابی این شرکت را متقاعد کند، او توضیح داد که بیبر همانند بلک بری، کانادایی است و همینطور با این کار تعداد زیادی از نوجوان ها به بلک بری جذب میشوند و این تنها ۲۰۰۰۰۰ دلار و ۲۰ عدد گوشی برایشان خرج بر میدارد!
  با این حال که این پیشنهاد به نظر یک پیشنهاد عالی برای بلک بری به نظر می آمد، ولی آنها احساس کردند که جاستین یک مد زود گذر است! در این زمان کسی که بلک بری را برای استفاده از بیبر متقاعد کرده بود گفت:
  “یک چیزی که ما آن را ندیدیم، این بود که جاستین بیبر میخواست به شهرت بلک بری کمک کند ولی او زود گذر است و مدت زیادی باقی نخواهد ماند”
  بلک بری پس از آن، با آلیشیا کیز به عنوان مدیر هنری قرار داد بست.
  ممکن است فکر کنید که جاستین بیبر هیچ کدام از مشکلات بلک بری را نمی توانست حل کند، ولی در طرف دیگر این قضیه، بلک بری می توانست ارتباطی با نوجوانان داشته باشد و جای آیفون را برای آنها بگیرد.

  (۰)(۲)
  • admin

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. بعد از اون قضیه تف کردن رو صورت مردم حالم ازش بهم میخوره
  همون بهتر که باهاش قرارداد نبندند

  (۱)(۱)