• PlayStation App هم اکنون برای iphone, ipad و Android در دسترس است!

  PS-Meeting-2013_product_featured-image

  PS-Meeting-2013_product_featured-image

  طبق گفته ی منابع خبری کنسول play station 4 در امریکای شمالی به صورت رسمی در روز جمعه (۱۵ نوامبر) منتشر شد و سونی نیز برنامه ی خود برای گوشی های موبایل که مدتها پیش خبر آن را داده بود یعنی playstation app را در کانادا و امریکا برای Android و ios منتشر کرد.
  از این برنامه (PS app) می توان به عنوان : یک صفحه نمایش دوم , کنترلر و یک نرم افزار همراه به حساب اورد و از آن استفاده کرد که همه ی این ها به Xbox SmartGlass شباهت دارد ! همچنین از این برنامه می توانید به عنوان یک کتابچه راهنمای بازی ها و کنسول خود استفاده کنید. گفته شده است برای راحتی کابران قابلیت چت کردن با دوستان را نیز در آن قرار داده اند.

  PlayStation-App-iPhone-5S-Launch-Screenshot-by-Sony

  بنابراین داشتن یک حساب کابری در PSN برای استفاده از این برنامه ضروری است (که خب این رو هم اکثر شما میدانستید!). playstation app ممکن است در تاریخ ۲۹ نوامبر در اروپا منتشر شود.

  (۱)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. Pingback: نانو چیپ