• Lego The Lord of the Rings برای ios پورت میشود!

  Lego-Lord-of-the-Rings-iOS-Port-Minas-Mogul-with-Gollum-Frodo-Sam

  Lego-Lord-of-the-Rings-iOS-Port-Minas-Mogul-with-Gollum-Frodo-Sam

  یکی از بازی هایی که در سال ۲۰۱۲ مورد تحسین منتقدان قرار گرفت بی شک بازی Lego The Lord of the Rings ساخته استدیو Traveler’s Tales) TT) بود. در نهایت اعلام کردند که این بازی نیز برای سیستم عامل ios پورت خواهد شد.این را یکی از کارکنان Warner Bros در وبلاگ خود در یک پست کوتاه که درباره ی بازیهای Touch Arcade بود اعلام کرد!
  همانطور که میدانید این بازی در سبک action-adventure می باشد. گفته شده است که این بازی با فیمت ۴٫۹۹$ در اواخر امسال در appstore اپل دسترس خواهد بود. خب پورت کردن این عنوان از سوی WB برای اندروید بعید به نظر می رسد و شاید هرگز برای آن منتشر نشود!

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام خسته نباشید
  میشه خبرهای مربوط به ای او اس رو نزارید... هر چقدر هم براش زودتر بازی ها رو پورت کنند باز هم آندروید نمیشه.

  (۰)(۰)
  • Arman

   خب دوست عزیز اخبار مربوط به بازیهای موبایل هست شاید برای شما اهمیتی نداشته باشه ولی برای خیلی های دیگه اهمیت داره! به خصوص این بازی!

   (۰)(۰)
  • خیلی جالبه، اونوقت خیلی از بازی ها مشترکن بین این دو تا پلتفرم از این گذشته ios برای ما خیلی مهمه چون قطعا بیشترین سهم بازار رو در بخش هند هلد گیمینگ و صنعت موبایل گیمینگ داره. از لحاظ رقیب هم حساب کنیم سخت ترین رقیب اندروید در حال حاضر ios محسوب میشه در بخش گیمینگ و پوشش دادن خبرش توی همچین سایتی از لازم هست.این نکته هم همه می دونن که بعد از عرضه شدن یه بازی واسه ios خیلی ها انتظار لانچ اون بازی رو واسه اندروید هم می کشن و طبیعتا اینجوری اخبار آپدیت تر و بهتر پیگیری میشه تا صرفا بچسبیم به اندروید.

   (۰)(۰)