• The Wolf Among Us برای psvita و همچنین ios در پاییز امسال منتشر خواهد شد

  wolf_among_us.0_cinema_640.0

  wolf_among_us.0_cinema_640.0

  همانظور که می دانید این بازی چندی پیش برای کنسول ها و pc منتشر شد در در حال حاضر در دسترس است.سر انجام Telltale Games اعلام کرد که این عنوان The Wolf Among برای psvita و همچنین ios در پاییز امسال منتشر می شود و برای دانلود در دسترس قرار میگیرد.در ادامه تریلر این بازی را نیز می توانید مشاهده کنید.
  همچنین تاریخ انتشار دقیقی هنوز برای این بازی برای ابن دو پلتفرم در نظر نگرفته شده است. خیر بد برای اندرویدی ها که درباره نسخه اندرویدی آن حرفی به میان نیامده است و شاید مانند عنوان قبلی این شرکت the walking dead 400 days شاید هرگز برای اندروید منتشر نشود!

  (0)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. این بازی خداست!!!
  فقط نمیدونم چرا اینقدر اینا با آندروید بدن...

  (۰)(۰)
  • پورت هزینه بررش و تا حدودی سیاست گوگل واسه بازی های core مناسب نیست.خصوصا اینو شما اصولا یک عنوان کنسولی موفق باید در نظر بیگیری.(دقیق هم معلوم نیست پورتش واسه ios محدودیت هایی ایجاد می کنه و یا نه،ولی کلا مارکت های دانلودی کلا برای چنین بازی هایی یه مشکل بزرگ ایجاد می کنن)

   (۰)(۰)