• تاریخ انتشار بازی Rayman Fiesta Run معلوم شد!

  Rayman-Fiesta-Run-iPhone-5S-Release-Date

  Rayman-Fiesta-Run-iPhone-5S-Release-Date

  شرکت Ubisoft در رسانه های خبری و در ایمیل اعلام کرد که بازی ۲بعدی محبوب و پردطرفدار خود یعنی Rayman Fiesta Run را روی سیستم عامل های IOS , android , windowsphone در appstore , play store , Windows Phone marketplace و امازون در ۷ نوامبر (۱۶ اذر) یعنی ماه اینده منتشر خواهد کرد و به نسخه قبلی خود Jungle Run شباهت های بسیاری دارد و حتی به گفته منابع دقیقا به مانند آن است!
  این بازی با قیمت $۲٫۹۹ (£۱٫۹۹) برای سیستم عامل های IOS و Windows phone منتشر خواهد شد و احتمال داده اند که شاید نسخه اندرویدی آن free to play باشد البته شاید هم نیست و باید صبر کرد و دید که چه می شود!همچنین این بازی دارای ۷۵ مرحله و چندین حالت جدید گیم پلی است که شامل تهاجم و از بین بردن دشمن ها با چند روش و تله می شود. مطمئنا این بازی هم بسیار مورد انتظار است و نسخه قبلی این بازی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد و باید دید که یوبی سافت برای این نسخه چکار خواهد کرد!

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.