• battlefield جدید احتمال دارد در ۲۰۱۴ برای Android و IOS بیاید!

  Battlefield-Mobile-iPhone-and-iPad-2014

  Battlefield-Mobile-iPhone-and-iPad-2014

  همه ما میدانیم که در سال ۲۰۱۰ EA بازی fps خود یعنی Battlefield: Bad Company 2 بر روی android و ios عرضه کرد.چندی بعد نیز نسخه جدید آن یعنی Battlefield 3: Aftershock را در سال ۲۰۱۱ فقط برای سیستم عامل ios روانه appstore کرد.هم اکنون دوباره EA بر روی نسخه جدید موبایلی ان کار می کند و این را اقای Frank Gibeau در مصاحبه دیروز خود با نیویورک تایمز اعلام کرد.
  او گفت برای اجرای راحت تر و هرچه بهتر battlefield جدید (هنوز نامی برای این بازی در نظر گرفته نشده است) قعطا به گوشی هایی با سخت افزار قدرتمند و high end نیاز خواهد داشت و برای ios هم شاید تنها بر روی اخرین اسمارت آن اجرا شود. لازم به ذکر است که این بازی نیز با موتور گرافیکی Frostbite Go engine (نسخه ی کوچک و موبایلی موتور Frostbite 3) ساخته می شود.همچنین گفته شده است که EA می خواهد یک عنوان fps خوب و با کیفیت را برای کاربران android و ios عرضه کند. مطمئنا خیلی ها هم منتظر بازی کردن یک عنوان fps خوب و جدید بر روی اسمارت فونشان هستند!

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. به نظر شما نوت ۱۰٫۱ چهار هسته ای این بازیو اگه بیاد اجرا می کنه بی لگ؟

  (۰)(۰)
 2. من مطمئنم رو تب ۷پلاسم اجرا میشه چون تا حالا هرچه بازی اچ دی بوده مثه ماست اجرا کرده، تازه گوشی داداشم چهار هسته ایه اسنپدراگون ۸۰۰، ۲گیگ رم، خودم دیدم رو بعضی بازیها، توحالت high qualityکمی لگ میزنه. مال من دوهسته ای. مگه به این خوزعولاته باید سخت افزار باهم مچ باشن والا

  (۰)(۰)
 3. به نظرتون روى ipad 4 اجرا میشه؟

  (۰)(۰)
  • حتی یک عکس هم از بازی لیک نشده , چطور انتظار دارید جواب بدم؟ در ضمن به سایت های داخلی ios مراجعه کنید بهتره! در حالت کلی سخت افزار ipad 4 اونقدر قوی هست که از پس چنین بازی هایی درآد.

   (۰)(۰)