• Lenovo خریدار و ناجی HTC ؟

  lenovo-yoga-review-logo-970x0

  lenovo-yoga-review-logo-970x0

  کمپانی HTC در سال گذشته با مشکلات متعددی در بخش های مختلف نظیر تأمین قطعات و مسائل حقوقی پتنت ها مواجه شد و ساخت و عرضه پرچم دار کم نظیری چون HTC One هم نتوانست از ضرر مالی این کمپانی جلوگیری کند.

  ایوانی ها حتی مجبور به فروش سهام خود در Beats Audio شدند و نهایتاً هم در گزارش مالی سه ماهه گذشته خود علی رغم گردش مالی ۱٫۶ میلیارد دلاری برای اولین بار خبر از ۱۰۱٫۲ میلیون دلار ضرر خالص دادند. در چنین شرایطی عجیب نیست که شایعات فروش کمپانی و مذاکراتی در این زمینه به گوش برسد. به گزارش نشریه تایوانی Apple Daily، لنوو در صدد است تا اواسط سال ۲۰۱۴ اقدام به خرید HTC نماید و از ماه آگوست امسال مذاکرات در این رابطه آغاز شده است. هیچ یک از دو کمپانی هنوز در این زمینه توضیحی نداده اند اما به نظر می آید که انتخاب های زیادی پیش روی تایوانی ها نیست. لنوو که این روز ها در ساخت و فروش دیوایس های اندروید از قویترین های بازار چین به شمار می رود پیش از این نیز با خرید برند با سابقه ThinkPad از IBM توانست بازاری از دست رفته در دنیای کامپیوتر را دوباره زنده کند.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.