• تست نسخه های اولیه اندروید ۴.۳ برای S4 و Note 2

  gsmarena_001

  gsmarena_001

  نسخه تست اولیه ای از آپدیت اندروید ۴٫۳ برای موبایل I9505 Galaxy S4 یا همان ورژن ۴ هسته ای S4 با پردازنده Snapdragon 600 منشتر شده است. علاوه بر آن ورژن خامی از آپدیت اندروید ۴٫۳ جلی بین برای Galaxy Note II نیز بر روی خروجی برخی سایت ها قرار گرفته است.

  با توجه به اخباری که در گذشته منتشر شده بود و البته خبر فوق، می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک شاهد انتشار نسخه های نهایی آپدیت اندروید ۴٫۳ جلی بین برای این دو محصول پر طرفدار کره ای ها باشیم. گفته شده است که این آپدیت ها برای S4 در ماه جاری میلادی و برای نوت ۲ تا اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. علاقه مندان به تست این آپدیت بر روی نوت ۲ می توانند به این آدرس مراجعه کرده و روش نصب آن را مشاهده کنند. البته نا گفته پیداست که بهتر است افرادی اقدام به استفاده از چنین روش هایی بکنند که تجربه هایی در این زمینه دارند.

  (۰)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.