• Dead Effect به اندروید هم پورت میشود+تریلر

  بازی Dead Effect هفته آینده برای iOS منتشر خواهد شد و از تریلر این بازی می توان گفت که با بازی نسبتا خوبی روبرو خواهیم بود اما به تازگی Bulkypix سازنده این بازی اعلام کرده که به زودی پورت اندروید این بازی نیز عرضه می شود

  به گفته سازنده این بازی در بخش داستانی حدودا ۲ تا ۳ ساعت بازیباز را سرگرم می کند و در این بازی از boss Fight های قوی استفاده شده و همچنین شما میتوانید با انواع اصلحه ها زامبی ها را در این بازی بکشیداما همانطور که از اسم این بازی پیداست این بازی به شدت از Mass Effect , Dead Space و Doom الهام گرفته ترکیبی که می تواند به موفقیت این بازی کمک کند قیمت این بازی هم ۳٫۹۹$ اعلام شده حال باید ببینیم این Sci-Fi Horror FPS در اپ استور چه عمل کردی را می تواند داشته باشد تا بعد ها منتظر نسخه اندروید آن باشیم.

  (0)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام این بازی کپی بسیار زیبایی از dead trigger و dead space است.

  (۰)(۰)
  • علیرضا رنجبر

   فراتر از کپی!!!

   ولی همیون جوری که اشاره شد اگه نسخه های موبایل Mass Effect و Dead Space رو بازی کرده باشید بشدت براتون آشنا میزنه. البته Doom هم خیلی دیده میشه اثراتش

   (۰)(۰)