• بازی سازندگان پیشین CoD به اندروید خواهد آمد

  breach-and-clear-android-game

  breach-and-clear-android-game

  هفته آینده روز بزرگی برای سیستم عامل اندروید است پرچم داران جدید سامسونگ HTCو ایسوس معرفی خواهند شد اما بازی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند بازی Breach&Clear که سازندگان آن گروهی از اعضا سابق استودیو نامدار Infinity Ward بوده اند هم در روز ۵ سپتامبر به Play Store خواهد آمد.

  سبک این بازی  Tactical Squad-Based Strategy می باشد (چیزی شبیه به بازی XCOM) این بازی قرار بود یک عنوان مجانی باشد اما سازندگان آن تصمیم گرفتند تا آن را پولی کنندو این بازی تا کنون با قیمت ۳٫۹۹$ در اپ استور اپل در دسترس بود ولی با ورود به اندروید قیمت این بازی به ۱٫۹۹$ کاهش خواهد یافت. بازی از جزئیات گرافیکی بالا و گیمپلی زیبایی برخوردار است البته حضور این بازی در اندروید با محتویات تازه ای همراه است همچون مراحل جدید ، دشمنان تازه وهمچنین بخش خنثی سازی بمب

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. ممنون.سایت اصلیش خیلی باحال بود:
  http://www.breachandclear.com/
  تاچ ارکید هم تو نقدش گفته شبیه Frozen Synapse و XCom: Enemy Unknown هست.بهش هم ۳ از ۵ داده.استدیو ها توسعه دهندش هم Gun و Mighty Rabbit بودن.البته Gun ظاهرا publisher هست.در مورد Mighty Rabbit هم اولین ریلیز مهمش توی بازی ها Saturday Morning RPG بوده که یه episodic role-playing game محسوب می شده.(ظاهرا Saturday morning یه کارتون بوده که ازش برای ساخته بازی بر پایش استفاده کرده که در دهه ی ۱۹۸۰پخش می شده خیر سرش)راستی اینم نقد تاچ آرکید:
  http://toucharcade.com/2013/07/22/breach-clear-review-a-clearly-unfinished-tactical-strategy-game/
  متاش هم ۶۳٫۳۱% هست که طرفای داغون هست به عبارتی.Eurogamer هم ۶ از ۱۰ بهش داده.اینم نقدش:
  http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-31-breach-and-clear-review
  (البته روی iPhone نقد شده)

  (۰)(۰)