• بازی جدید سازنده Real Boxing شبیه به God of War خواهد بود

  g15LcXc

  g15LcXc
  شرکت نام آشنای Vivid Games روز گذشته در نمایشگاه گیمزکام اطلاعاتی را درباره بازی جدید خود Godfire: Rise of Prometheus منتشر کرد.

  این بازی در سبک سوم شخص اکشن ماجرایی است. و داستان آن هم به اسطوره های یونانی برمیگردد. در واقع بعد از بازی GODS این دومین بازی ای است که بطور کامل از God of War الگو برداری می کند. در این بازی شما مبارزه با تایتان های عظیم الجثه مبارزه های نفس گیر و معما های متعددی را تجربه خواهید کرد.

  در واقع به نظر می رسد کهGodfire: Rise of Prometheus یک بازی بسیار مفرح باشد. یک بازی با داستان غیر خطی و احتمالاغری Open-World. والبته تاریخ عرضه این بازی نیز ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۴ اعلام شده.

  (۲۱)(۲)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. ممنون.میخواستم بذارم که گذاشتی :دی
  یه سوال فقط،اینکه از gow الگو می گیرن یعنی h&S هست و اکشن ادونچر و یا اینکه on-Rail هست؟
  چون توی معرفیش گفتن:
  "players will have full control of their character"
  همچنین موتورش هم Unreal 3 engine هست.Remi Koscielny (یعنی CEO Vivid Games) هم توی توضیحاتش گفته که از Platige Image استفاده کرده به عنوان یه استدیو animation.(برای کار روی طراحی،انیمیشن و سایر المان های گرافیکی...)
  http://www.droidgamers.com/index.php/game-news/android-game-news/6645-gamescom-2013-vivid-games-announces-their-newest-title-godfire-rise-of-prometheus

  (0)(0)
 2. یه چیزی جا موند:
  نام کارکترش هم Dratos هست:D
  اصلا هم شباهت به کراتوس gow نداره 😀
  _____
  در ضمن یک premium title هم هست و خبری از f2p نیست...

  (۰)(۰)
 3. بچه ها این بازی قرار بوده ۳ ماهه اول ۲۰۱۴ آماده بشه
  الان خودتون بهتر از من میدونید چقد از ۳ماهه اول ۲۰۱۴ گذشته

  کسی نمیدونه کی میاد؟
  بمنم خبر بدید
  من زیاد دسترسی ب نت ندارم
  دمتون گرم
  ۰۹۳۹۲۸۵۷۳۲۰

  (۰)(۰)